NÁŠ TÝM & REFERENCE

(Hodnocení našich klientů najdete dole)
JIŘÍ
Fotografie a kamera

Jsem profesionální svatební fotograf a kameraman a se svým týmem se za vašimi příběhy vydáváme po celé České republice, Slovensku i do zahraničí. Na svatbách se soustředím především na emoce a kouzlo okamžiku, ale velmi rád si s Vámi i zaportrétuji.

MARTIN
Kamera, střih a režie

Pracuji jako profesionální kameraman, editor a režisér a rád dokumentuji jedinečné okamžiky lidského života. Na svatbách se soustředím především na špičkovou technickou kvalitu a snažím se aby se mí klienti vždy cítili uvolněně a natáčení si užili.

VOJTA
Asistence a copywriting

Jako technik a asistent na svatbách klukům zajišťuji ideální podmínky k tomu, aby mohli odvést tu nejlepší práci. Svítím, starám se o techniku i o rozptýlení hektických okamžiků a dobrou náladu. Mám také na starost celkový webový copywriting.

Honza a Lucie

"Jirka je profík, o kterém na svatbě ani nevíte že tam je, a potom vám pošle naprosto nádherné fotky. Bezproblémová komunikace, profesionální a zároveň lidský přístup a výsledek rozhodně stojí za to. Jirka vám samozřejmě udělá i "naaranžované fotky" podle vašeho přání, ale co podle mého názoru umí nejvíc, je zachytit kouzlo okamžiku. Proto jeho momentky jsou naprosto skvělé."

Zobrazit celé album

Jack a Kate

"Fantastická produkce! Naše svatební fotografie a video jsme svěřili talentovanému Jirkovi a Martinovi a byli jsme maximálně spokojení. K tomu měli oba profesionální a milý přístup. Děkujeme! 👏🏻👏🏻

Katka & Jack Williams

Zobrazit celé album

Eva

„Přenádherné fotografie!!! Ještě mnohem krásnější než jsme si představovali, perfektní momentky a zaznamenané rodinné chvíle. Oba s manželem se neradi fotíme, na fotografiích je přesně zaznamenaná svatební atmosféra a přitom jsme na svatbě vlastně vůbec o panu fotografovi nevěděli. Celá svatba byla laděna do zelena a do přírodního motivu, pan fotograf z ní vykouzlil nezapomenutelné obrazy, ke kterým se stále rádi vracíme. Ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme.“

Kateřina a Filip

„Jirka je skvělý fotograf, má dar pro zachycení těch pravých okamžiků, u kterých Vám kolikrát vyhrknou slzy do očí a to přesně chcete! Chcete mít co nejkrásnější a nejdojemnější fotky, které máte chuť si prohlížet stále dokola.“

Zobrazit celé album

Martina & Rogard

„Jirka je úžasný fotograf a jeho práce je dechberoucí. Od počáteční domluvy, komunikace, logistiky a dodání fotek to byla velmi příjemná a profesionální spolupráce. Umí vybrat hezký okamžit a poradit, kde bude fotka nejlepší - pro svatby k nezaplacení! Co naši zahraniční hosté ocenili nejvíce je plynulá angličtina a vstřícnost.“

Zobrazit celé album

Ondřej a Šárka

"Perfektní a profesionální spolupráce! S fotkami i videem jsme byli velmi spokojeni, absolutně předčili naše očekávání. S kluky je výborná domluva a bez problémů se dokáží přizpůsobit požadavkům, zároveň ale také zvládnou dobře poradit a vše domyslet, pokud člověk nemá jasnou představu."

Zobrazit celé album

Aleš a Iva

"Jirka je kreativní mladý fotograf s profesionálním přístupem. Umí skvěle pracovat se světlem a má úžasný dar zachytit kouzlo okamžiku. Díky němu máme překrásnou památku na náš svatební den. Potěšilo nás i rychlé zpracování fotek a všechny jsou úžasné!!! Za nás TOP fotograf a vřele doporučujeme."

Zobrazit celé album