Svatební videoklipy

Uchováváme jedinečné

okamžiky lidského života.

Rezervace termínu

Připomínejte si svůj den

na filmovém plátně.

Prohlédněte si naši nabídku.

Výběr služeb

SVATEBNÍ KLIPY

Nejnovější ukázky ze svateb, které jsme natočili
Našimi klipy uchováváme emoce a atmosféru svatebního dne, jakož i krásu Vámi zvolené lokace. Věříme, že právě díky těmto prvkům budete moci svůj den prožívat opakovaně naplno.

Bára a Martin

V malebném údolí mezi Prahou a Kutnou Horou leží v chráněné oblasti starobylý mlýn Davídkov. Právě zde se Báře s Martinem a jejich hostům podařilo vytvořit jedinečnou svatební atmosféru, kterou doprovázelo teplé červencové počasí a skvělá nálada všech zúčastněných.

Sleduj na YouTube

Aleš a Zuzana

Na zámek Nový Světlov, jenž se nachází na pomezí Moravy a Slovenska, si Aleš se Zuzkou přijeli říct své „ano“ až z jižních Čech. Jak už tomu v červenci bývá zvykem, svatbu doprovázelo horké letní počasí. To však hostům s novomanželi nijak nezabránilo rozpoutat pořádnou oslavu a užít si den naplno.

Sleduj na Youtube

Jiří a Betty

Na svatbu Jiřího a Alžběty jsme zavítali nejdříve na Velehrad, do jedno z nejvýznamějších poutních míst v Česku. Zde naši snoubenci zpečetili svou lásku manželským slibem. Nakonec jsme se přesunuli do podhradí Buchlova, kde ve stejnojmenném hotelu Jiří s Albětou strávili zbytek dne s rodinou a přáteli.

Sleduj na YouTube

Lenka a Karel

V malebné brdské krajině nedaleko Prahy leží zámecký hotel Panství Dlouhá Lhota. Právě zde se Lenka s Karlem rozhodli říct si své „ano“. Na místě nás všechny při natáčení nadchl především přilehlý park, v jehož srdci se ukrývá slovanská svatyně osázená menhiry.

Fotoalbum

Kryštof a Eva

Žhavá láska Kryštofa a Evy byla zpečetěna ve velmi horký den a my jsme byli rádi jeho součástí. Jejich „ano“ jsme přijeli natočit na bývalou faru v Knapovci u Ústí nad Orlicí, nad níž se tyčil kostelík s obrovskou historií a dechberoucí krajinou kolem.

Sleduj na YouTube

Andrea a Petr

Buchlov

Kateřina a Martin

Stodola v meruňkovém sadu

Petra a Jan

Zábeštní lhota

Emanuel a Kateřina

Česko

Eliška a Marek

Chateau Ratměřice

Christina a Günter

Rakousko

Už máte termín?

Napište nám!

Poslat zprávu