Kategorie

Vánoční svatba

Autor
Sdílet

Plánování svatby během pandemie Covidu-19 není zrovna jednoduché. Stále platí, že svatba nemusí proběhnout kvůli restriktivním opatřením, a právě i nám hrozilo, že svatba 20. 12. 2020 neproběhne. Naštěstí se nám na poslední chvíli podařilo přeložit svatbu na 16. 12 a nemuseli tak svatbu zrušit.

SVATBA PŘED VÁNOCI

Uvažujete nad tím? Jděte do toho!

Plánování svatby během pandemie Covidu-19 není zrovna jednoduché. Stále platí, že svatba nemusí proběhnout kvůli restriktivním opatřením, a právě i nám hrozilo, že svatba 20. 12. 2020 neproběhne. Naštěstí se nám ji na poslední chvíli podařilo přeložit na 16. 12 a nemuselo se tak nic rušit.
       Velké díky patří především dodavatelům, kteří byli schopni vše zorganizovat ze dne na den, a také našim akčním snoubencům, kteří se zvládli připravit a vše za pět dvanáct nachystat. Událost probíhala v areálu Statek a Hotel Všetice a o zábavu se staral DJ Pavel Janovský. Vše vyšlo na jedničku. Celá akce se udála v hřejivém duchu Vánoc i přes sychravé a ponuré zimní počasí. Bílé přikrývky jsme se bohužel nedočkali. 
       Pokud plánujete předvánoční nebo zimní svatbu, určitě neváhejte. Světlo pro fotografie je v tomto období skvělé, ať už sněží nebo ne. Ostatně se stačí podívat na fotografie níže.