Poukazy

poukaz na focení

Vhodný dárek pro každého, kdo se rád fotí. Zajímavá varianta pro ty, kteří by rádi někoho obdarovali, ale neznají preference. Dárkový poukaz na focení má spoustu výhod, využití, je praktický, a proto jej u nás také zakoupíte. Poukazy na portrétní focení lze zakoupit ve dvojí podobě:

dle typu focení

Poukaz bude na konkrétní typ focení

Cena poukazu závisí na vybraném typu portrétního focení (např. „poukaz na RODINNÉ FOCENÍ“). Takovýto poukaz lze uplatnit pouze na zvolený druh focení.

Podle ceny

Poukaz bude v hodnotě x

Cenu lze libovolně navolit po 500 Kč a poukaz je pak možné uplatnit na jakýkoliv typ focení, který najdete v naší nabídce. Poukaz nelze zpětně směnit za peníze.

JAK ZAKOUPIT dárkový POUKAZ NA FOCENÍ

Do kontaktního formuláře napište, v jaké hodnotě nebo na jaký typ focení poukaz chcete. Obratem vám pošleme platební údaje, po jejichž připsání dostanete hotový poukaz e-mailem. Po domluvě je možné vyzvednout poukaz osobně v Brně. Poukaz je nutné využít do 1 roku od zakoupení.

Sleva

sleva 25% na portrétní focení

Portréty vás mohou vyjít o čtvrtinu levněji. Co je pro to nutné udělat?

• sdílejte fotky na svém IG, Tiktok nebo FB profilu s 2500+ sledujícími;
• už jste u mě dříve zakoupili portrétní nebo svatební focení;
• vložte fotografie s odkazem na naše stránky na váš web.

Možností je samozřejmě vícero. V případě zajímavé nabídky jsem ochotný poskytnout slevu vyšší, nebo provést barter za vámi poskytované služby. Slevu nelze uplatnit na jarní, podzimní a vánoční mini focení.